Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bezpečnost 8

Avira Antivir Premium
Avira Security Suite:

Německá společnost Avira, která zaměstnává více než 250 odborníků a jejíž produkty používá přes 50 milionů uživatelů na celém světě, patří již více než 20 let k předním světovým špičkám na poli bezpečnostních produktů. Portfolio Avira zahrnuje ochranu jak pro domácnosti a malé firmy, tak i pro firmy s tisíci počítačů.

Produkty Avira dlouhodobě dosahují velmi dobrých výsledků ve světově uznávaných odborných testech Virus Bulletin. V testech AV Comparatives dosáhla v letošním roce jako jediná společnost ve všech testech ocenění Advanced Plus. Díky těmto výsledkům se produkty Avira jednoznačně řadí na přední místo mezi silnou konkurencí v oblasti bezpečnosti výpočetní techniky.

Cenově dostupná. (0,-až 1000,-)


Astaro:

V čem se Astaro liší?

Od roku 2000, kdy přišlo Astaro s novým názvem "Unified Threat Management", vývojový tým neustále vylepšuje tuto technologii a zajišťuje vedení Astara v oblasti multifunkčních bezpečnostních zařízení. Systém tvoří linuxové jádro (SLES10), které je speciálně upraveno pro bezpečnost a stabilitu. Ostatní moduly tvoří OpenSource a komerční technologie světových značek.

Komplexní řešení zabezpečení sítě

Produkty Astaro Security Gateway chrání již více než 100 000 firemních sítí u 47 000 zákazníků před neustálými útoky hackerů, nebezpečnými viry a obtěžujícím spamem, jejichž cílem je ohrozit síťovou bezpečnost společnosti. Astaro Security Gateway je snadno spravovatelné a výkonné řešení, které administrátorům pomáhá řešit otázku kritických bezpečnostních funkcí pro optimální ochranu sítě.

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 16594
Měsíc: 200
Den: 9